16. 04. 2018

Asistent v marketingu (m/ž) – študentsko delo

Tip dela:Študentsko delo

Te zanima pomoč v oddelku marketinga in si vešč/a v obnavljanju in osveževanju spletnih strani? Potem beri dalje. Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč za delo: "Asistent v marketingu (m/ž)".

Delovne naloge:
- pomoč v oddelku marketinga,
- izdelava in pošiljanje e-mailingov,
- obnavljanje in osveževanje spletnih strani,
- grafično oblikovanje raznih materialov.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- osnovno poznavanje spletnega programiranja HTML/HTML5, CSS/CSS3,
- osnovno poznavanje CMS sistemov (npr. Wordpress)
- poznavanje sistema Microsoft, Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro),
- prilagodljivost in vestnost,
komunikativnost,
- poznavanje specifičnih programov je zaželeno, vendar so potrebne osnove, osnovno poznavanje in zanimanje za delo v navedenih programih.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:
5€/bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2017/2018, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik