06. 12. 2017

Arhiviranje (m/ž) – Brnik

RegijaGorenjska regija

Tip dela:Splošna delovna mesta

Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč za delo: «arhiviranje (m/ž) (Brnik)«.

Delovne naloge:
- sestavljanje in prenašanje škatel (teža do 15 kg).

Pričakujemo:
- fizično moč in smisel za sestavljanje škatel,
- osnovna računalniška znanja ter natančnost pri vnašanju podatkov (tipkanje),
- študentski status.

Kraj dela:
Brnik.

Urnik dela:
Po dogovoru. Delo bo potekalo decembra, z možnostjo podaljšanja v januarju.

Urna postavka:
4,20€/neto na uro.

Kontakt:
Zainteresirane vabimo, da čim prej pošljete prijavo na: rok.pajk@adecco.si

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani https://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Referenčna številka 76440