23. 05. 2018

Administrativna dela (m/ž)

Tip dela:Študentsko delo

Si natančna, odgovorna oseba in te veseli delo v administraciji ter računovodstvu? Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč pri delu: "Administrativna dela (m/ž)".

Delovne naloge:
- pomoč pri administrativnih in računovodskih opravilih,
- vnašanje faktur,
- preverjanje podatkov,
- knjiženje.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- poznavanje Excela,
- natančnost,
- smisel za finance/računovodstvo,
- višji letnik ekonomske smeri,
- lasten prevoz.

Kraj dela:
Ljubljana Sostro.

Urna postavka:
5€/neto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 328 822.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati originalno potrdilo o šolanju za šolsko leto 2017/2018 na Adecco H. R. d.o.o., Slovenska cesta 41, 1000 Ljubljana ter naročiti napotnico za študentsko delo.
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Eva Rupnik