13. 02. 2020

A-LA-CART KUHAR (m/ž)

Tip dela:Splošna delovna mesta

Opis
User-added image
Na mestu stare gostilne Jelen v Ljubljani se odpira nov hotel in restavracija Morea. Vabimo vas, da skupaj z nami pišete nove zgodbe.
Sprejmite izziv in se pridružite naši ekipi na delovnem mestu "A-LA-CART KUHAR (m/ž)".

Nudimo:
- Zaposlitev direktno pri naročniku,
- zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo dveh mesecev,
- dobro plačilo,
- možnost osebnega in poslovnega razvoja,
- delo v prijetnem, dinamičnem kolektivu.

Opis delovnega mesta:
- Predpriprava in priprava jedi,
- kontrola kakovosti surovin,
- priprava jedi po receptih,
- odgovornost za kakovostno izvedeno delo,
- odgovornost za čistočo delovnega okolja,
- sodelovanje pri inventurah,
- druga dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
- IV. stopnjo izobrazbe ustrezne smeri,
- samostojnost, urejenost, ustvarjalnost,
- zaželene so izkušnje iz podobnih delovnih mest,
- veselje do dela z ljudmi,
- lasten prevoz.

Lokacija dela: Ljubljana

Če vas delo zanima vas vabimo, da nam posredujete svojo prijavo z življenjepisom preko povezave "Prijavi se!" ali na email hotelmorea@gmail.com.
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete tudi na 040 333 222 (ga. Maja).
Prijavi se! Cancel

Objavil/a: Žana Vilhar